Hink Future - 13L - Mörkgrå | Källsortering | Beslag Design
Återförsäljare
Glömt lösenordet?
Hink Future - 13L - Mörkgrå i gruppen Sortiment / Förvaring  / Källsortering  hos Beslag Design i Båstad Aktiebolag (210005050)
Hink Future - 13L - Mörkgrå

Hink Future - 13L - Mörkgrå

210005050
Hink Future - en användarvänlig lösning för enkel sopsortering. Hinken rymmer 13 liter och är kompatibel med de flesta av våra källsorteringslösningar. Kan anpassas med lock och avdelare som enkelt fästs i mitten av hinken.

85% återvunnen plast
Vi är stolta över att berätta att våra avfallsbehållare tillverkas i Sverige av 85% återvunnen plast. Hållbarhet är en viktig faktor för oss och användningen av återvunnen plast istället för nyproducerad minskar den negativa miljöpåverkan. Lita på Hink Future 13L för att förenkla din sopsortering och bidra till en hållbar framtid!

 
Hitta återförsäljare Produkten kan köpas via utvalda återförsäljare.
  • Specifikationer
  • Artikelbredd: 290 mm
    Artikeldjup: 190 mm
    Artikelhöjd: 295 mm
    Lådmodell: Blum Legra C-låda , Blum Legra F-låda , Blum Legrabox , Blum Metabox , Blum Tandembox , Grass Vionaro , Grass Vionaro H185 , Grass Vionaro H249 , Passar alla lådmodeller , Trälåda
  • Produktblad

Tillbehör vi rekommenderar

Avdelare Future - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210005052_S.jpg?m=1681199751
Lock Future - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210005054_S.jpg?m=1681200746

Relaterade produkter

Källsortering Cube Basic Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/cube-basic-eco-gra_S.jpg?m=1646222416
Källsortering Cube Compact Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/cube-compact-eco_S.jpg?m=1646055860
Källsortering Hide Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/hide-eco-morkgra_S.jpg?m=1662454268
/bilder/artiklar/liten/hide-eco-rostfri_S.jpg?m=1686638750
/bilder/artiklar/liten/hide-eco-vit_S.jpg?m=1662454190
Källsortering Select Base Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210001315E_S.jpg?m=1646213107
Källsortering Select Side Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/select-side-eco_S.jpg?m=1662455591
Källsortering Trend Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/trend-eco-morkgra_S.jpg?m=1679901189
Källsortering Trend Highside Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/trend-highside-morkgra_S.jpg?m=1693805790

Blogg

Det finns ännu inga blogginlägg kopplade till denna artikel.