Källsortering - För enkel sopsortering hemma | Beslag Design

Återförsäljare

Glömt lösenordet?

Källsortering för hemmet

Källsortering, eller sopsortering som det också kallas, blir allt viktigare i hemmen och vi på Beslag Design tycker att det ska vara enkelt att sopsortera hemma. Det är förvaringen som underlättar hanteringen. Hos oss hittar du en mängd olika källsorteringslösningar och sopsorteringskärl som gör det enkelt att få in sortering i alla hem. Allt ifrån sidhängda till bottenmonterade och kompakta lösningar. Beroende på hur förvaringsmöjligheterna ser ut hemma hos dig så kanske det passar bäst att ha din källsortering under diskbänken, i garaget eller ett köksskåp. Oavsett hur du källsorterar hemma så kan du skräddarsy så den passar dig och ditt hem. Bra både för dig och planeten!

Våra sopsorteringskärl är hållbara
I vårt sortiment med källsortering har vi avfallsbehållare
med 100% återvunnen plast. Samtliga produkter i vårt källsorteringssortiment är accepterade av Byggvarubedömningen, en förening som bedömer produkter ur ett hållbarhetsperspektiv för att minimera användningen av miljö- och hälsoskadliga ämnen i byggnader.



Läs mer
Läs mindre
Visa filter Dölj filter
Skåpsbredd
600 800
Lådmodell
Utförande
Grå Rostfri Silver Vit
Källsortering Select Side Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/select-side-eco_S.jpg?m=1662455591
Källsortering Trend Highside Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/trend-highside-morkgra_S.jpg?m=1667890726
Källsortering Trend Eco - Vit/bilder/artiklar/liten/trend-eco-vit_S.jpg?m=1646991073
/bilder/artiklar/liten/trend-eco-morkgra_S.jpg?m=1646061515
Källsortering Cube Basic Low - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/cube-basic-low_S.jpg?m=1646651722
Källsortering Cube Compact Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/cube-compact-eco_S.jpg?m=1646055860
Källsortering Select Basic Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210003441E_S.jpg?m=1646206219
Källsortering Cube Basic Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/cube-basic-eco-gra_S.jpg?m=1646222416
Källsortering Hide Eco - Vit/bilder/artiklar/liten/hide-eco-vit_S.jpg?m=1662454190
/bilder/artiklar/liten/hide-eco-morkgra_S.jpg?m=1662454268
/bilder/artiklar/liten/hide-eco-rostfri_S.jpg?m=1662454242
Källsortering Hide Eco - Rostfri/bilder/artiklar/liten/hide-eco-rostfri_S.jpg?m=1662454242
/bilder/artiklar/liten/hide-eco-morkgra_S.jpg?m=1662454268
/bilder/artiklar/liten/hide-eco-vit_S.jpg?m=1662454190
Källsortering Hide Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/hide-eco-morkgra_S.jpg?m=1662454268
/bilder/artiklar/liten/hide-eco-rostfri_S.jpg?m=1662454242
/bilder/artiklar/liten/hide-eco-vit_S.jpg?m=1662454190
Källsortering Trend Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/trend-eco-morkgra_S.jpg?m=1646061515
/bilder/artiklar/liten/trend-eco-vit_S.jpg?m=1646991073
Källsortering Select Base Eco - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210001315E_S.jpg?m=1646213107
Källsortering Cube Compact - Silver/bilder/artiklar/liten/cube-compact-Silver_S.jpg?m=1638520803
Matavfallsbehållare - Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210005058_S.jpg?m=1620388730
Källsortering Handy Collector/bilder/artiklar/liten/handy-collector_S.jpg?m=1573741978
Källsortering Select 2 - Silver/bilder/artiklar/liten/select2-450-Silver_S.jpg?m=1566994414
Källsortering Select 3 - Silver/bilder/artiklar/liten/210003406_S.jpg?m=1557481463
Select Sidefix 450 - 2x17L - Silver/bilder/artiklar/liten/210004403_S.jpg?m=1566999131
För mer inspiration, följ oss på Instagram!
Följ oss