Återförsäljare

Glömt lösenordet?

Källsortering

Källsortering blir allt viktigare i hemmen. Senast år 2023 måste alla EU-länder ta hand om och samla in matavfall och redan 2021 måste Sverige göra det. Hos Beslag Design hittar du en mängd olika källsorteringslösningar, allt ifrån sidhängda till bottenmonterade och kompakta lösningar. Skräddarsy din källsortering så den passar dig och ditt hem. Bra både för dig och planeten!

I vårt sortiment med källsortering har vi avfallsbehållare med 100% återvunnen plast och du kan skräddarsy din källsortering så den passar dig och ditt hem.
Läs mer
Läs mindre
Visa filter Dölj filter
Skåpsbredd
400 600 800
Lådmodell
Blum Legra C-låda Blum Legra F-låda Grass Vionaro H185 Grass Vionaro H249 Trälåda
Utförande
Grå Rostfritt Silver Vit
Källsortering Cube Compact - Silver/bilder/artiklar/liten/cube-compact-silver_S.jpg?m=1593594728
Källsortering Cube Original Hero - Vit/bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-vit_S.jpg?m=1593593917
Silver /bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-silver_S.jpg?m=1593593833
Källsortering Cube Original Hero - Silver/bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-silver_S.jpg?m=1593593833
Vit /bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-vit_S.jpg?m=1593593917
Källsortering Cube Basic Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/cube-basic-hero-morkgra_S.jpg?m=1593593469
Källsortering Cube Smart - Silver/bilder/artiklar/liten/cube-smart-silver_S.jpg?m=1593592109
Källsortering Trend Hero - Vit/bilder/artiklar/liten/trend-hero-vit_S.jpg?m=1593588475
Mörkgrå /bilder/artiklar/liten/trend-hero-morkgra_S.jpg?m=1593588333
Källsortering Trend Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/trend-hero-morkgra_S.jpg?m=1593588333
Vit /bilder/artiklar/liten/trend-hero-vit_S.jpg?m=1593588475
Källsortering Hide Hero - Vit/bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Vit /bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Mörkgrå /bilder/artiklar/liten/hide-hero-morkgra_S.jpg?m=1593528884
Källsortering Hide Hero - Rostfri/bilder/artiklar/liten/hide-hero-rostfri_S.jpg?m=1593587190
Vit /bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Mörkgrå /bilder/artiklar/liten/hide-hero-morkgra_S.jpg?m=1593528884
Källsortering Hide Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/hide-hero-morkgra_S.jpg?m=1593528884
Vit /bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Rostfritt /bilder/artiklar/liten/hide-hero-rostfri_S.jpg?m=1593587190
Matavfallsbehållare - Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210005058_S.jpg?m=1620388730
Källsortering Select Side Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210001314_S.jpg?m=1593595580
Källsortering Select Base Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210001315_S.jpg?m=1593595749
Källsortering Select Basic Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210003441_S.jpg?m=1593595300
Källsortering Trend Highside - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/trend-highside-morkgra_S.jpg?m=1617824463
Källsortering Handy Collector/bilder/artiklar/liten/handy-collector_S.jpg?m=1573741978
Källsortering Slim - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/slim-morkgra_S.jpg?m=1573743300
Källsortering Select 2 - Silver/bilder/artiklar/liten/select2-450-silver_S.jpg?m=1566994414
Källsortering Select 3 - Silver/bilder/artiklar/liten/210003406_S.jpg?m=1557481463

@BESLAGDESIGN

För mer inspiration, följ oss på Instagram!

Följ oss