Återförsäljare

Glömt lösenordet?

Källsortering

Hur hade det varit utan källsorteringslösningar? Källsortering blir allt viktigare i hemmen. Senast år 2023 måste alla EU-länder ta hand om och samla in matavfall och redan 2021 måste Sverige göra det. Hos oss hittar du en mängd olika källsorteringslösningar, allt ifrån sidhängda till bottenmonterade och kompakta lösningar. Skräddarsy din källsortering så den passar dig och ditt hem. Bra både för dig och planeten!
Läs mer
Läs mindre
Visa filter Dölj filter
Utförande
Grå Rostfritt Silver Vit
Källsortering Cube Basic Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/cube-basic-hero-morkgra_S.jpg?m=1593593469
Källsortering Cube Compact - Silver/bilder/artiklar/liten/cube-compact-silver_S.jpg?m=1593594728
Källsortering Cube Original Hero - Silver/bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-silver_S.jpg?m=1593593833
Vit /bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-vit_S.jpg?m=1593593917
Källsortering Cube Original Hero - Vit/bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-vit_S.jpg?m=1593593917
Silver /bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-silver_S.jpg?m=1593593833
Källsortering Cube Smart - Silver/bilder/artiklar/liten/cube-smart-silver_S.jpg?m=1593592109
Källsortering Handy Collector/bilder/artiklar/liten/handy-collector_S.jpg?m=1573741978
Källsortering Hide Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/hide-hero-morkgra_S.jpg?m=1593528884
Rostfritt /bilder/artiklar/liten/hide-hero-rostfri_S.jpg?m=1593587190
Vit /bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Källsortering Hide Hero - Rostfri/bilder/artiklar/liten/hide-hero-rostfri_S.jpg?m=1593587190
Mörkgrå /bilder/artiklar/liten/hide-hero-morkgra_S.jpg?m=1593528884
Vit /bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Källsortering Hide Hero - Vit/bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Mörkgrå /bilder/artiklar/liten/hide-hero-morkgra_S.jpg?m=1593528884
Vit /bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Källsortering Select 2 - Silver/bilder/artiklar/liten/select2-450-silver_S.jpg?m=1566994414
Källsortering Select 3 - Silver/bilder/artiklar/liten/210003406_S.jpg?m=1557481463
Källsortering Select Base Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210001315_S.jpg?m=1593595749
Källsortering Select Basic Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210003441_S.jpg?m=1593595300
Källsortering Select Side Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210001314_S.jpg?m=1593595580
Källsortering Slim - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/slim-morkgra_S.jpg?m=1573743300
Källsortering Trend Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/trend-hero-morkgra_S.jpg?m=1593588333
Vit /bilder/artiklar/liten/trend-hero-vit_S.jpg?m=1593588475
Källsortering Trend Hero - Vit/bilder/artiklar/liten/trend-hero-vit_S.jpg?m=1593588475
Mörkgrå /bilder/artiklar/liten/trend-hero-morkgra_S.jpg?m=1593588333
Matavfallsbehållare - Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210005058_S.jpg?m=1593527926

@BESLAGDESIGN

För mer inspiration, följ oss på Instagram!

Följ oss