Återförsäljare

Glömt lösenordet?

Förvaring

Smart förvaring som organiserar och förenklar vardagen. Beslag Design har ett stort sortiment som tar tillvara på hemmets alla utrymmen, oavsett om det är i köket, tvättstugan eller garderoben. Här hittar du ett brett utbud av hyllsystem, lådinsatser, garderobsinsatser och avfallssystem. I vårt sortiment med källsortering har vi avfallsbehållare med 100% återvunnen plast och du kan skräddarsy din källsortering så den passar dig och ditt hem.

Beslag Design är branschledande inom områdena beslag- och interiörprodukter.

Läs mer
Läs mindre
Visa filter Dölj filter
Utförande
Alu-look Antracit Grå Mörkgrå Rostfritt Silver Svart Vit Vit/krom
Produkttyp
Filtmattor Garderobsinredning Hyllsystem Float Hörnkaruseller Källsortering Lådinredning Skåpsutdrag Socklar Städskåpsinredning Tillbehör Övrigt kök
Hörn 90 Grader - 150mm - Rostfritt/bilder/artiklar/liten/260002021_S.jpg?m=1567162765
Vit /bilder/artiklar/liten/260002003_S.jpg?m=1567162487
Hörn 90 Grader - 150mm - Vit/bilder/artiklar/liten/260002003_S.jpg?m=1567162487
Rostfritt /bilder/artiklar/liten/260002021_S.jpg?m=1567162765
Hörnkarusell Fina ½/bilder/artiklar/liten/fina-12_S.jpg?m=1573738575
Hörnkarusell Nova ¾ /bilder/artiklar/liten/nova-34_S.jpg?m=1573738342
Hörnkarusell Recorner ¾ /bilder/artiklar/liten/110006911_S.jpg?m=1573737731
Hörnkarusell Recorner Maxx/bilder/artiklar/liten/recorner-maxx_S.jpg?m=1573736470
Hörnskåpsutdrag - Cornerstone Maxx Planero /bilder/artiklar/liten/cornerstone-maxx-planero_S.jpg?m=1573659474
Hörnskåpsutdrag - Flex Corner/bilder/artiklar/liten/flex-corner-silver_S.jpg?m=1593519838
Hörnskåpsutdrag Cornerstone Maxx/bilder/artiklar/liten/cornerstone-maxx_S.jpg?m=1573660803
Hyllplan Float - 450mm - Svart/bilder/artiklar/liten/947090-42_S.jpg?m=1593683538
Hyllplan Float - 600mm - Svart/bilder/artiklar/liten/947092-42_S.jpg?m=1593683590
Hyllplan Float - 900mm - Svart/bilder/artiklar/liten/947094-42_S.jpg?m=1593683268
Hyllsystem Float - 450mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/947080_S.jpg?m=1593682404
Hyllsystem Float - 600mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/947081_S.jpg?m=1593682381
Hyllsystem Float - 900mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/947082_S.jpg?m=1593679901
Källsortering Cube Basic Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/cube-basic-hero-morkgra_S.jpg?m=1593593469
Källsortering Cube Compact - Silver/bilder/artiklar/liten/cube-compact-silver_S.jpg?m=1593594728
Källsortering Cube Original Hero - Silver/bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-silver_S.jpg?m=1593593833
Vit /bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-vit_S.jpg?m=1593593917
Källsortering Cube Original Hero - Vit/bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-vit_S.jpg?m=1593593917
Silver /bilder/artiklar/liten/cube-original-hero-silver_S.jpg?m=1593593833
Källsortering Cube Smart - Silver/bilder/artiklar/liten/cube-smart-silver_S.jpg?m=1593592109
Källsortering Handy Collector/bilder/artiklar/liten/handy-collector_S.jpg?m=1573741978
Källsortering Hide Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/hide-hero-morkgra_S.jpg?m=1593528884
Rostfritt /bilder/artiklar/liten/hide-hero-rostfri_S.jpg?m=1593587190
Vit /bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Källsortering Hide Hero - Rostfri/bilder/artiklar/liten/hide-hero-rostfri_S.jpg?m=1593587190
Mörkgrå /bilder/artiklar/liten/hide-hero-morkgra_S.jpg?m=1593528884
Vit /bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Källsortering Hide Hero - Vit/bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Mörkgrå /bilder/artiklar/liten/hide-hero-morkgra_S.jpg?m=1593528884
Vit /bilder/artiklar/liten/hide-hero-vit_S.jpg?m=1593587079
Källsortering Select 2 - Silver/bilder/artiklar/liten/select2-450-silver_S.jpg?m=1566994414
Källsortering Select 3 - Silver/bilder/artiklar/liten/210003406_S.jpg?m=1557481463
Källsortering Select Base Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210001315_S.jpg?m=1593595749
Källsortering Select Basic Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210003441_S.jpg?m=1593595300
Källsortering Select Side Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/210001314_S.jpg?m=1593595580
Källsortering Slim - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/slim-morkgra_S.jpg?m=1573743300
Källsortering Trend Hero - Mörkgrå/bilder/artiklar/liten/trend-hero-morkgra_S.jpg?m=1593588333
Vit /bilder/artiklar/liten/trend-hero-vit_S.jpg?m=1593588475
Källsortering Trend Hero - Vit/bilder/artiklar/liten/trend-hero-vit_S.jpg?m=1593588475
Mörkgrå /bilder/artiklar/liten/trend-hero-morkgra_S.jpg?m=1593588333
« Föregående  1  2  3  4  Nästa »  |  Visa alla

@BESLAGDESIGN

För mer inspiration, följ oss på Instagram!

Följ oss